Техніка та інструмент STIHL для саду, городу та лісу
Трактор-газонокосилка STIHL RT 5097.1 (61602000023)

Трактор-газонокосарка STIHL RT 5097.1 (61602000023)

Тип двигуна: STIHL EVC 4000; Номінальна потужність: 8,2 кВт/ 11,1 л.с.; Ширина різу: 95 см; Висота зрізування: 30-100 мм; Травозбірник: 250 л; Вага: 228 кг


Оплата частинами:
26000 грн./міс.
 
Повна оплата:
123139,00 грн.
61602000023


Наявність:
Доступно зі складу (2-3 дні)


+





Трактор-газонокосарка STIHL RT 5097.1

Машина зручна для скошування трави на різних газонах великої площі. Зручне регулювання сидіння дозволяє підібрати оптимальне положення тіла для будь-якого зростання користувача (під сидінням розташований спеціальний датчик, якщо на сидінні ніхто не сидить або сяде дитина з малою вагою, трактор не заведеться). Бічний викид трави чудово підживлює газон природними і корисними речовинами. Модель RT 5097.1 оснащена одноциліндровим двигуном STIHL EVC 4000. Як і всі міні-трактори серії T5, ця модель оснащена гідростатичною трансмісією. Завдяки такій трансмісії керування цією моделлю нагадує їзду на автомобілі, що має автоматичну коробку передач.

Напрямок руху задається невеликим важелем ліворуч від керма. Педаль газу та гальма в цьому випадку розташовані прямо під правою ногою користувача. Така інноваційна коробка передач дозволяє водієві дуже плавно регулювати швидкість міні-трактора. Модель має бічний важіль регулювання висоти ріжучої деки, що дозволяє косилочному механізму при наїзді на нерівну ділянку газону повністю самостійно піднятися на один рівень вгору, тим самим повністю запобігати удару ножами об ґрунт. Висота косіння регулюється в семи положеннях, встановлюючи висоту зрізу трави від 3 до 10 сантиметрів. Звичайне включення косарного механізму користувач здійснює за допомогою важеля з правого боку керма. Сам же косарний механізм можна легко зняти з трактора, витягнувши чотири циліндричні шплінти (пальці) і вивести із зачеплення приводний ремінь. Радіус повороту міні-трактора становить всього 80 см! Великі профільні шини дозволяють агрегату проходити будь-якою, навіть найскладнішою місцевістю і не пошкоджувати при цьому грунт. Також, трактор серії Т5, при максимально піднятому косарному механізмі, може вільно заїжджати на бордюри висотою до 10 см! Для обслуговування двигуна досить високо піднімається кришка відсіку моторного. Для тракторів серії Т5 компанія STIHL розробила деякі додаткові приладдя, які можна агрегатувати з трактором: комплект для мульчування трави під час зрізу; снігоочисний набір та причіп для перевезення невеликих предметів (садового сміття). в Австрії.

Наш магазин є офіційним дилером фірми STIHL і наша сервісна служба надає безкоштовну допомогу в підготовці до першої роботи трактора, проводить перевірку всіх вузлів (кермової тяги, розвал-сходження та ін.) і роботу косарного механізму безпосередньо у замовника. У процесі тривалої експлуатації міні-трактора, при необхідності проведення технічного обслуговування або усунення можливих несправностей, наша сервісна служба може виїжджати до замовника та здійснювати на місці виконання сервісних робіт. Якщо сервісні роботи проблематично виконати дома, міні-трактор доставляється у сервіс нашим службовим автомобілем і після проведення сервісних робіт доставляється назад замовнику. Виробник надає гарантію на трактор від 1 до 2 років (залежно від професійного або побутового використання).