Техніка та інструмент STIHL для саду, городу та лісу
Электропила STIHL MSE 141 C-Q (12082000332)

Електропила STIHL MSE 141 C-Q, 35 см (12082000332)

Номінальна напруга: 230 В; Потужність: 1,4 кВт; Пиляльний ланцюг крок/тип: 1,1мм 3/8" P Picco Micro Mini 3 (PMM3); Довжина шини: 35 см; Вага: 4,1 кг


Оплата частинами:
2100 грн./міс.
 
Повна оплата:
4719,00 грн.
12082000332


Наявність:
Є в наявності


+

Електропила STIHL MSE 141 C-Q, 35 см

Сучасна електропила ланцюгова STIHL MSE 141 C-Q - малошумний інструмент, що працює від звичайної розетки. Незамінний помічник; для роботи в закритих приміщеннях (монтажні та оздоблювальні роботи) або поблизу будинку. Потужна пила без шкідливих вихлопів. Дуже комфортний інструмент, що відрізняється легкістю та зручністю. Використовується для будівництва, заготівлі дров та догляду за деревами. Завдяки наявності вугільних щіток, колектор двигуна захищений від пошкодження. Щітки відключаються у разі зношування та переривають подачу струму.

Ексклюзивом у цьому інструменті є система гальмування ланцюга, яка спрацьовує при відпусканні задньої рукоятки, у разі сильної віддачі та при торканні переднього захисту рук. Захисна система відключає двигун у разі перегріву (при сильному натисканні на інструмент, тривалої роботи або при заклиніванні ріжучої гарнітури в стовбурі).

При спрацюванні запобіжного термодатчика електропила автоматично вимикається. На корпусі пили встановлено кнопку термодатчика для повторного запуску пили. Якщо після натискання на кнопку пила не запускається, термодатчик ще повністю не охолонув. Після повторного запуску пили потрібно попрацювати приблизно 15 секунд без навантаження - таким чином двигун охолоджується і повторне спрацьовування запобіжного вимикача від навантаження настане значно пізніше. Електропила обладнана автоматичною ефективною системою мастила ланцюга та сучасним запірним пристроєм, що не потребують спеціальних інструментів. Натяг ланцюга дуже простий і легкий, а головне зручне під час роботи.

Виробляється на фірмовому заводі STIHL у Китаї.