Техніка та інструмент STIHL для саду, городу та лісу

Фільтри товарів

Газонокосарки

Купити газонокосарку Stihl

газонокосарка

Сьогодні багато дачників і мешканців будинків все частіше облаштовують газони, які ушляхетнюють вид ділянки, використовуються як ігровий, спортивний майданчик або місце для спокійного відпочинку. Проте газон потребує догляду - зокрема, своєчасної стрижки. З цим завданням чудово впорається газонокосарка Штиль. Таке обладнання є візком з електричним або бензиновим мотором, ріжучою частиною внизу корпусу, П-подібною або монорукояткою. Багато моделей також оснащуються тканинним або пластиковим травозбірником. Газонокосарки Stihl підходять для стрижки невисокої трави на рівних газонах без купин та сильних нахилів.

Види газонокосарок STIHL.

Перш ніж купити газонокосарку Stihl, зверніть увагу на площу оброблюваної ділянки, наявність електромережі, запланований обсяг робіт, частоту використання.

Газонокосарка бензинова Stihl. Не залежить від джерел живлення, але потребує обслуговування – очищення повітряного фільтра, заміни свічок тощо. Техніка цього типу славиться своєю високою потужністю, продуктивністю, може косити навіть мокру траву, тому часто застосовується при професійному догляді за газонами і стадіонах. Також це обладнання цінують багато власників великих заміських ділянок. У лінійці бензинових косарок Штиль представлені самохідні, несамохідні моделі. Окремо виділяються газонокосарки з мульчуючими ножами, які не мають травозбірника, а скошену рослинність подрібнюють до тирси яка одразу висихає на газоні. Подрібнена трава - чудове джерело поживних речовин для газонного ґрунту.

Газонокосарка електрична Stihl. Такі моделі легкі, не дуже галасливі, екологічні, прості у використанні. Для початку роботи потрібно просто підключити косарку до мережі та натиснути кнопку. Електричні газонокосарки підходять для стрижки невеликих ділянок із стабільною мережею.

Акумуляторні косарки поєднують багато переваг бензинових та електричних агрегатів - вони автономні, при цьому не забруднюють повітря, важать трохи більше електричних, не потребують складного догляду. Час безперервної роботи залежить від ємності та рівня заряду акумулятора. Газонокосарки, які працюють на акумуляторних батареях, нерідко використовуються для догляду за газонами біля лікарень, шкіл, дитячих садків.

Що врахувати при покупці?

Потужність двигуна - впливає на швидкість виконання робіт

Висота косіння показує, наскільки високу рослинність може стригти ваша модель

Ширина обробки – від цього параметра залежить, якою по ширині ділянку газону ви зможете покосити за один прохід.

Самохідність - самохідні моделі чудово рятують при роботі з великими газонами, оскільки користувачеві не потрібно прикладати зусиль, а для маленької або середньої присадибної ділянки досить несамохідної косарки

Набір функцій - залежно від моделі газонокосарки збирають скошену траву в травозбірник, викидають назад, убік або мульчують її.

Щоб купити газонокосарку Штиль, оформляйте, будь ласка, замовлення на сайті або зателефонуйте нашим менеджерам для уточнення інформації. Ціни на газонокосарки залежать від технічних характеристик.


Переглянути більше опису...