Техніка та інструмент STIHL для саду, городу та лісу

Фільтри товарів

Садові подрібнювачі

Купити садовий подрібнювач Stihl

садовий подрібнювач

Садовий подрібнювач Stihl для трави, гілок та пнів – необхідний інструмент для догляду за великими садами. Садовий подрібнювач завдяки потужним бензиновим та електричним двигунам, а також інноваційним ріжучим системам легко справляється з рослинним сміттям, перемелює суччя, молоду поросль, бур'яни та коріння дерев у досить дрібний субстрат, який може бути використаний далі як матеріал для приготування компосту.

Садові подрібнювачі Штиль представлені у двох основних варіантах – ріжучі та крихкі з електричними та бензиновими двигунами, а також високопродуктивний агрегат з функціями пиляння та подрібнення універсального призначення. Для роботи поблизу житлових та громадських будівель ми можемо Вам запропонувати малошумний садовий подрібнювач для трави, гілок та сміття з електричним двигуном. Він не підходить для пнів, але чудово справляється з гілками завтовшки до 35 мм і не поміщає людям працювати та відпочивати. Електричний подрібнювач дозволить вам розпиляти суччя та гілки на шматки, а також впорається з переробкою м'яких відходів у мульчу. Два отвори для завантаження різних типів відходів прискорюють роботу та полегшують сортування. Бензиновий садовий подрібнювач зручний для польових робіт без доступу до електромережі. Він може використовуватися для догляду за виноградниками, плодовими садами та показує найкращу продуктивність у лінійці обладнання Stihl.

Як правильно вибрати подрібнювач?

Перший крок – це вибір між електроподрібнювачами та бензиновими подрібнювачами. Крім наявності електроживлення на Вашій ділянці, при виборі агрегату необхідно враховувати тип подрібнюваного матеріалу (тверде або м'яке сміття), його кількість та розміри, наприклад товщину гілок. Якщо Вам при роботі важливий показник рівня шуму, то ми рекомендуємо звернути увагу на спеціальні тихі моделі.

Нижче за описом ви можете вибрати робочий інструмент, який підходить саме Вам.

• Бензинові моделі. Вони стануть Вашими вірними помічниками, якщо необхідно подрібнювати велику кількість матеріалу незалежно від джерела електропостачання. Незалежно від місця розташування, вони переробляють великі обсяги сміття і тому рекомендуються навіть для товстих гілок.

• Електричні моделі. Завдяки широкому асортименту можна вибрати високопродуктивний інструмент для різних завдань: від подрібнення невеликих обсягів рослинних відходів при необхідності до регулярного оброблення товстих гілок.

Якщо ви вирішили купити садовий подрібнювач Штиль, але маєте сумнів у правильності свого вибору, то завжди можете зателефонувати і отримати консультацію у наших фахівців. Ціна на апарати залежить від продуктивності та технічних характеристик.


Переглянути більше опису...