Техніка та інструмент STIHL для саду, городу та лісу

Фільтри товарів

Для акумуляторного інструменту

Купити приладдя для акумуляторних інструментів Stihl

приладдя для акумуляторних інструментів

Акумуляторні електроінструменти – неоціненні помічники за відсутності доступу до мережі електропостачання, перебоїв з електропостачанням або при роботах на віддалених ділянках. При меншій, ніж у мережевих електроінструментів потужності, акумуляторні інструменти мають безліч переваг, до яких слід віднести мобільність, зручність використання, високу ремонт здатність і доступну порівняно з професійними інструментами вартість. Акумуляторний електроінструмент можна назвати ідеальним варіантом для професійного та побутового використання, у тому числі завдяки компактності при зберіганні.

У даному розділі ви можете купити приладдя для акумуляторних інструментів Штіль, в яке входять акумуляторні батареї, які мають високу потужність і достатню ємність для довгої роботи та зарядні пристрої до них та окремих моделей лінійки німецького бренду. Деякі з них легко комбінуються з багатьма зарядними пристроями та акумуляторними інструментами. У великому асортименті представлені акумулятори з великою енергоємністю для тривалої роботи без підзарядки, вироби виконані в міцному корпусі, що забезпечує їх захист від поломок.

Також додатково можна підібрати та купити набори насадок, поясні кріплення, фіксуючі ремені та інше приладдя для максимально комфортної праці.


Переглянути більше опису...